نصب دکوراسیون دفتر کار

نصب دکوراسیون دفتر کار

دفتر کار محیطی است که تقریباً یک سوم از عمر ما در آن سپری میشود. می توان دفتر کار را خانه دوم هر شخص نامید. از نظر بسیاری از بیزینسمن ها حتی خانه اول دفتر کار می باشد. چراکه در این محیط هم زندگی می کنیم و هم بیزینس. با توجه به پژوهش دانشگاه اکستر، اگر فضای کار طبق سلیقه و سبک شخصی طراحی شود می تواند بهره وری، سلامتی و شادی شما را افزایش دهد. بنابراین قبل از آنکه برای طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار با یک طراح دکوراسیون داخلی تماس بگیرید به سلیقه ی خود عمل کنید.رنگ مناسب

نکته مهم در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار رنگ می باشد. برای دفتر کار عموماً استفاده از رنگ های روشن و الهام بخش پیشنهاد می شود. به این منظور می تواینداز ترکیب رنگی خنثی نظیر سفید و کرم با ترکیبی از تنالیته های رنگی مرکبات (پرتقالی و لیمویی) استفاده کنید. همچنین رنگ های مورد علاقه شخصی تان (مانند سرخابی و یا بنفش) را نیز هرگز فراموش نکنید.
انتخاب مبلمان مناسب در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار یک ضرورت است. از آنجایی که بیشتر اوقات کاری پشت میز می گذرد بنابراین خرید یک میز و صندلی ارگونومیک اولین اصل هر اتاق کاری است.

اگر کار شما با کامپیوتر است بنابراین تهیه کیبورد، موس، و مانیتور ارگونومیک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. این امر به کاهش تنش عضلانی و ایجاد ایمنی برای بافت های مختلف بدن کمک می کند.
نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار قفسه بندی است. وکلا ، پزشکان، دانشجویان، و حتی کارمندان موارد زیادی برای مطالعه و جمع بندی در اختیار دارند. به همین دلیل مرتب کردن پرونده های مختلف برای آنها مهم است.