دکوراسیون داخلی حمام

دکوراسیون داخلی حمام

دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

نحوه طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی را می توان نشان دهنده میزان اهمیت شما به آسایش و بهداشت در خانواده دانست، اگرچه حمام مکانی خصوصی است و به ندرت پیش می آید که شخصی خارج از اعضای خانواده از آن استفاده کند اما باید بدانیم که طراحی ایده آل برای  دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه ها مهم است و باید به آن اهمیت داد. در ادامه شما را با چند دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی آشنا می سازیم تا ضمن الهام گرفتن از آن ها بتوانید با محیط های متفاوت آشنا شوید.

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی حمام تنها در زیبایی خلاصه نمی شود مهم است که در هنگام نظافت دارای محیطی الهام بخش و آرام باشیم تا با دوری از تنش های روزانه بتوانیم روح خود را نیز شستشو دهیم. از مهمترین نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی حمام باید مورد توجه قرار گیرد محیا کردن سیستم های تهویه هوای مناسب برای ایجاد هوایی مطبوع در حمام است. ایجاد مکانی برای لوازم شخصی هر فرد در حمام، قرار دادن دمپایی مخصوص حمام، استفاده از محلول های شوینده قوی برای شستشوی کاشی و سرامیک ها و استفاده از شیرآلات مناسب در حمام و سرویس بهداشتی از دیگر نکاتی است که به بهداشت خانواده کمک شایانی می نماید در ادامه تصاویر چند دکوراسیون داخلی حمام را به همراه تزئیناتی در حمام و سرویس بهداشتی مشاهده می کنید.

 اجزای اصلی در یک حمام  در قدم اول سرامیک است که با انتخاب درست رنگ و طرح آن می توانید از عرض و طول فضایتان نهایت استفاده را ببرید. برای حمام  با عرض کم هرگز از سرامیک هایی با طرحی شلوغ و خطوطی عمود استفاده نکنید. سرامیک هایی با خطوطی افقی با ایجاد خطای دید به بزرگتر دیده شدن فضای شما کمک خواهد کرد.

نکته بعدی انتخاب سینک و وان است که طرح ساده و رنگ روشن هوشمندانه ترین انتخاب است.

با داشتن فضای کم هم می توان از قفسه بندی و دکور بندی شیک بهره برد به طوری که از عرض و طول فضا درست استفاده کنید به طوری که اگر طول حمام شما زیاد است با داشتن فرو رفتگی هایی درون دیوار برای تزیین و اگر عرض فضای شما بیشتر است قفسه بندی ها بر روی دیوار عریض تر به طور واضح بهره ببرید.حمام بخشی از خانه است که در گذشته در حق آنها ظلم و اجحاف زیادی می شد ولی با گذشت زمان توجه به دکوراسیون داخلی این بخش از خانه نیز بیشتر شده است. به دلیل محدود شدن فضای حمام ها در خانه های آپارتمانی امروزی، وان از فضای داخلی حمام خارج شد. ولی باز هم در خیلی از حمام ها هنوز از وان یا این حوضچه های سنگی و فلزی بهره برده میشود. می خواهیم چند مدل از طراحی حمام وان دار را در ابن بخش به تصویر بکشیم که از یک طراحی دکوراسیون مدرن ، شیک و زیبا بهره مند هستند. استفاده از سیستم های نورپردازی که هنرمندانه جاسازی و نصب شده اند در کنار انتخاب درست کاشی و سرامیک های سنگی دیواری و کف حمام باعث شده تا همه چیز در تصاویر زیر جذاب و دوست داشتنی به نظر بیاید.

 

نصب دکوراسیون حمام

نصب دکوراسیون حمام

یکی از اجزای اصلی در طراحی و نصب دکوراسیون حمام سرامیک است که با انتخاب درست رنگ و طرح آن می توانید از عرض و طول فضایتان نهایت استفاده را ببرید. برای حمام و دستشویی هایی با عرض کم هرگز از سرامیک هایی با طرحی شلوغ و خطوطی عمود استفاده نکنید.

سرامیک هایی با خطوطی افقی با ایجاد خطای دید به بزرگتر دیده شدن فضای شما کمک خواهد کرد. نکته بعدی انتخاب سینک و وان است که طرح ساده و رنگ روشن هوشمندانه ترین انتخاب است.
در طراحی و نصب دکوراسیون حمام در صورت داشتن فضای کم می توان از قفسه بندی و دکور بندی شیک بهره برد به طوری که از عرض و طول فضا درست استفاده کنید به طوری که اگر طول حمام و دستشویی شما زیاد است با داشتن فرو رفتگی هایی درون دیوار برای تزیین و اگر عرض فضای شما بیشتر است قفسه بندی ها بر روی دیوار عریض تر به طور واضح بهره ببرید.

نصب دکوراسیون اتاق خواب

نصب دکوراسیون اتاق خواب

طراحی و نصب دکوراسیون اتاق خواب، به عنوان یک بخش مهم از خانه، می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. از آنجایی که اتاق خواب تنها فضایی است که کاملا متعلق به هر انسانی است، استفاده از سلیقه ی شخصی فرد در طراحی و نصب دکوراسیون اتاق خواب آن بسیار حایز اهمیت است. وقتی طراح، مشغول طراحی داخلی یک فضای مسکونی است، برای طراحی کل فضا رویکردی را پیش می گیرد که طراحی کل فضا بر اساس این رویکرد است. اما برای طراحی و نصب دکوراسیون اتاق خواب های متفاوت باید سلیقه ی افراد را در به طور جزئی در نظر گرفت.

نصب دکوراسیون آشپزخانه

نصب دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی و نصب دکوراسیون آشپزخانه و همچنین خانه کابينت ها بسیار مهم هستند. از نکات مهمی که در طراحی و نصب دکوراسیون آشپزخانه باید رعایت کرد محل نصب کابينت، جنس کابينت (چوبي يا استيل و …) و درب هاي آن می باشد.نورپردازی در طراحی و نصب دکوراسیون آشپزخانه بسیار مهم است.در عین حال منابع نوری در آشپزخانه به دو دسته نور طبیعی و مصنوعی تقسیم میشوند که در این میان باید توجه ویژه ای به منبع نور طبیعی که پنجره میباشد داشته باشیم. انتخاب پرده ای مناسب برای این چنین منبع طبیعی و مهم از نکاتی است که در طراحی یک آشپزخانه جایگاه خاصی برای خود دارد. پرده های نازک و حریری شکل به سبب آنکه نور را به خوبی از خود عبور میدهند گزینه ی مناسبی برای این فضا هستند. در همین رابطه توجه به رنگ پرده ها و بازتابی که از تابش نور خورشید و تاثیر آن بر رنگ کلی محیط خواهد داشت اصل بعدی در طراحی و نصب دکوراسیون آشپزخانه می باشد.

نصب دکوراسیون پذیرایی

نصب دکوراسیون پذیرایی

قبل از هر چیز برای طراحی و نصب دکوراسیون پذیرایی منزل خود از تجسم ذهنی تان استفاده نماید. در ذهن خود دکوراسیون پذیرایی منزلی را که بیشتر دوست دارید را تجسم کنید. تجسم دکوراسیون پذیرایی و اتاق خواب ها و آشپزخانه و … کار شما را برای طراحی و نصب دکوراسیون پذیرایی منزل تان بسیار راحت تر می کنند.بعد از تجسم کردن دکوراسیون مورد نظرتان می توانید از مدل های زیبا و مدرن دیزاین منزل در مجلات اینترنتی نیز استفاده نمایید. پذیرایی یکی از مکان هایی است که بیستر مورد توجه خانواده و مهمان های شما قرار می گیرد پس باید قبل از هر چیز به طراحی و نصب دکوراسیون پذیرایی خود توجه نمایید و با چیدمان وسیله ها به شکل جذاب و ایده آل دکوراسیون زیبایی را برای پذایرایی خود فراهم کنید.اگر می خواهید نور پردازی رمانتیکی را در فضای منزل خود داشته باشید می توانید از شمع و لامپ های کوچک و زیبا استفاده کنید. و برای نور پردازی کلی منزل خود از لامپ و فلورسنت و لوستر می توانید استفاده نمایید.

مبلمان می تواند از لحاظ حالت، کلاسیک، مدرن و یا حصیری باشد. هر یک از گونه های ذکر شده، خود دارای ویژگی هایی هستند که بهره گیری از هریک را منوط به پیروی از فضای کلی حاکم بر طراحی دکوراسیون داخلی بخش مورد نظر می کند.

استفاده از مبلمان حصیری در دکوراسیون پذیرایی، افزون بر تناسب رنگ بندی با دیگر عناصر موجود، توانسته است آرامش و راحتی یک خانه ی ویلایی (روستایی) را بیش از پیش به فضای اتاق نشیمن القا کند.

نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان

نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان

امروزه مردم با هرسطح درآمد و تحصیلاتی، به نحوی با سالنهای زیبایی، ماساژ، مانیکور پدیکور و … سروکار دارند و این ارتباط روزبه روز در حال افزایش چشمگیراست. اگرچه تعداد سالنهای گرانقیمت روبه افزایش است. اما صاحبان سالنهای زیبایی باید تجارتشان را از رقابت جدا کنند. آنها برای موفقیت مجبور نیستند تمام دارایی و سرمایه خود را صرف دکوراسیون سالن خود نمایند. آنها باید با دقت هرچه تمامتر مبلمان و آیتمهای دکوراسیون خود را انتخاب نمایند و نکات مهمی را در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان رعایت کنند تا با این کار هم راحتی مشتریان خود را افزایش دهند و هم در کارخود ترقی نموده و سالیان سال پابرجا بمانند.

یکی از مهمترین نکات در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان آینه ها می باشد. باید در انتخاب آینه ها نهایت دقت بعمل آید، آینه های با کیفیت بالا انتخاب نمائید. نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان مبلمان انتظار است. مبلمان انتظار را از نوع کاربردی اما مد رور انتخاب کنید.
پوشش دیوارها مسئله مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان است. پوشش دیوار سالن آرایش بستگی به سلیقه شما دارد با این حال به نکات زیر توجه نمائید.

1- رنگ پوشش دیوار سالن مناسب تم شما باشد.

2- رنگی را انتخاب نمائید که بیشترین انعکاس نور را داشته باشد.

3- رنگ های خیلی گرم مشتریان را بی قرار می کند. همینطور خیلی سرد مشتریان را کسل. رنگهای روشن، شاد ونیمه گرم متناسب با تم شما باشد.

نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان کف سالن می باشد. کف سالن متناسب با سلیقه خود می توانید از سرامیک ویا کف پوش استفاده نمائید. از بکار گیری سرامیک یکدست سفید بپرهیزید

نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان دستگاه تهویه می باشد. دستگاه تهویه ضمن خارج ساختن هوای آلوده محیط را مسرت بخش می نماید.

نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان کنترل دمای سالن است.با کمک دما سنج دمای سالن را همیشه کنترل نمایید.

پخش موزیک نیز اهمیت زیادی دارد. استفاده از موزیک ملایم بر مسرت خاطر مشتریان افزوده می گردد.
یکی دیگر از نکات کلیدی ومهم در طراحی و نصب دکوراسیون آرایشگاه بانوان نورپردازی است.اگر نور پردازی به خوبی صورت پذیرد.به ارتقاء کیفیت سالن کمک می کند

1-نور مناسب نوری است که  باعث اذیت چشم ها نمی شود وایجاد خستگی نمی نماید.از این رو نور سفید وزرد در نور پردازی به شما تو صیه می شود.

2- نور باید از زوایای مختلف بتابد تا در هنگام کار سایه استاد کار بر روی سر مدل نیافتد.

3-در نور پردازی نور باید به قسمت های بتابد که ما قصد داریم آن قسمت ها بیشتر به چشم بیاید از این رو نور باید به آن قسمتهای مورد نظر بتابد تا آن قسمت مورد نظر برجسته تر وبیشتر نمایان وآشکار گردد.

نصب دکوراسیون سالن و همایش

نصب دکوراسیون سالن و همایش

بهتر است بدانید که طراحی و نصب دکوراسیون سالن و همایش و همچنین سالن های کنفرانس از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. زیرا تمام جلسات و سمینارها در این فضاها انجام شده و به صورت معمول از این مکان برای گردهمایی افراد مهم استفاده می شود. نکته مهمی که در طراحی و نصب دکوراسیون سالن و همایش باید به آن توجه داشته باشید، این است که اتاق کنفرانس نه تنها باید دارای وسعت فضا باشد، بلکه باید مجهز به سیستم صوتی و تصویری، ویدئو پروژکتور، میکروفن، بلند‌گو، تجهیزات اتصال به اینترنت و… هم باشد. البته فراموش نکنید که رنگ این فضا و همچنین نوع نورپردازی که در این مکان انجام می شود هم بسیار مهم خواهد بود.

در واقع مهم ترین عاملی که در طراحی و نصب دکوراسیون سالن و همایش نقش مهمی دارد، اندازه اتاق کنفرانس است و باید قبل از اینکه چیدمان اتاق کنفرانس را شروع کنید، از وسعت فضایی که در اختیار دارید، آگاهی پیدا کنید. زیرا نوع دکوراسیون سالن و همایش، بستگی به اندازه اتاق دارد.
پیشنهاد می کنیم برای اتاق کنفرانس از رنگ هایی استفاده کنید که علاوه بر حس تسکین دهنده ای که دارند، بسیار هماهنگ کننده هم هستند. برای مثال انتخاب رنگ سبز بسیار مناسب است، اما رنگ خاکستری گزینه مناسبی نیست، زیرا این رنگ الهام بخش نبوده و باعث می شود تا خلاقیت افراد مهار شود. توصیه ما این است که به جای اینکه تنها به رنگ کردن دیوار ها بسنده کنید، یک طرح جدید را در دیوار های اتاق کنفرانس ایجاد نمایید. البته از آنجایی که این اتاق محل جلسات افراد مهم می باشد، بهتر است تا جایی که می توانید دیوار های این اتاق را چشمگیر تر نشان دهید. به همین خاطر استفاده از دیوار پوش های سه بعدی بست وال گزینه مناسبی برای اتاق کنفرانس بوده، زیرا باعث می شود تا اتاق همایش بسیارمدرن و شیک به نظر برسد.
همان طور که می دانید هر فضایی نیازمند این است که از نور کافی برخوردار باشد و نورپردازی در طراحی و نصب دکوراسیون سالن و همایش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. البته نکته مهم در زمان نورپردازی اتاق کنفرانس این است که هرگز نباید از نور بیش از حد زیاد برای این فضا استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم از نور طبیعی غیرمستقیم و نور مصنوعی زرد، با قابلیت تنظیم روشنایی استفاده کنید. دلیل انجام این کار هم این است که در زمان هایی که می خواهید از سیستم های تصویری استفاده کنید، نور را کم کرده و در زمان مناسب شدت آن را افزایش و کاهش دهید.

نصب دکوراسیون دفتر کار

نصب دکوراسیون دفتر کار

دفتر کار محیطی است که تقریباً یک سوم از عمر ما در آن سپری میشود. می توان دفتر کار را خانه دوم هر شخص نامید. از نظر بسیاری از بیزینسمن ها حتی خانه اول دفتر کار می باشد. چراکه در این محیط هم زندگی می کنیم و هم بیزینس. با توجه به پژوهش دانشگاه اکستر، اگر فضای کار طبق سلیقه و سبک شخصی طراحی شود می تواند بهره وری، سلامتی و شادی شما را افزایش دهد. بنابراین قبل از آنکه برای طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار با یک طراح دکوراسیون داخلی تماس بگیرید به سلیقه ی خود عمل کنید.رنگ مناسب

نکته مهم در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار رنگ می باشد. برای دفتر کار عموماً استفاده از رنگ های روشن و الهام بخش پیشنهاد می شود. به این منظور می تواینداز ترکیب رنگی خنثی نظیر سفید و کرم با ترکیبی از تنالیته های رنگی مرکبات (پرتقالی و لیمویی) استفاده کنید. همچنین رنگ های مورد علاقه شخصی تان (مانند سرخابی و یا بنفش) را نیز هرگز فراموش نکنید.
انتخاب مبلمان مناسب در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار یک ضرورت است. از آنجایی که بیشتر اوقات کاری پشت میز می گذرد بنابراین خرید یک میز و صندلی ارگونومیک اولین اصل هر اتاق کاری است.

اگر کار شما با کامپیوتر است بنابراین تهیه کیبورد، موس، و مانیتور ارگونومیک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود. این امر به کاهش تنش عضلانی و ایجاد ایمنی برای بافت های مختلف بدن کمک می کند.
نکته مهم دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون دفتر کار قفسه بندی است. وکلا ، پزشکان، دانشجویان، و حتی کارمندان موارد زیادی برای مطالعه و جمع بندی در اختیار دارند. به همین دلیل مرتب کردن پرونده های مختلف برای آنها مهم است.

نصب دکوراسیون مغازه

نصب دکوراسیون مغازه

جذابیت دکوراسیون مغازه در اکثر مواقع موجب جذب بیننده برای حتی اندک لحظه ای خواهد شد چرا که کلا انسان ها ذاتا به زیبایی علاقه دارند و با دیدن صحنه ای زیبا و البته متفاوت از آنچه که تا به حال دیده اند ناخودآگاه به سمت آن کشیده می شوند. بنابر این یکی از دلایلی که در این سالها طراحان و صاحبان فروشگاهها به سمت زیبایی دکور محل کار و فروشگاه خود بیش از پیش اهمیت می دهند و زیبایی دکور و چیدمان مغازه وویترین آن را از اولویت های کار خود میدانند همین می باشد. نورپردازی مناسب در طراحی و نصب دکوراسیون مغازه پوشاک یکی از اصلی ترین مولفه هاست و بایست به آن دقت ویژه ای شود. نکته دیگر در طراحی و نصب دکوراسیون مغازه نورپردازی است. درجه و شدت نورپردازی در مغازه تان وابسته به موقعیتی دارد که برای دکوراسیون مغازه خود دوست دارید. اگر بیشتر از پوشاک های طرح کلاسیک در مغازه بهره می برید مناسب است میزان شدت نور را زیاد کنید، اگر هم پوشاکی به سبک آنتیک در مغازه دارید نورپردازی مغازه باید متعادل و ولرم باشد. اما به غیر از سبک لباس هایی که دارید، تلاش نمایید در نورپردازی مغازه پوشاک به هیچ عنوان از چراغ های فلوئورسنت با رنگ سبز و زرد استفاده نکنید به این دلیل که این چراغ ها حس دلپذیر بودن دکوراسیون مغازه را می گیرند و به نوعی حس ناخوشایندی را در مشتری پدید می آورند. رنگ در طراحی و نصب دکوراسیون مغازه اهمیت فراوان دارد و این اهمیت دارای جنبه های مختلفی است که می تواند در فروش بیشتر، شناخته شدن مغازه، شخصیت مغازه، تناسب با نوع حرفه، برندینگ و غیره مهم باشد که در ادامه در این باره مطالعه می فرمایید. نوآوری در طراحی و نصب دکوراسیون مغازه نیز مهم است. همیشه طرح های جدید و نو به سرعت در بین مردم طرفدار پیدا می کند و جالب است. این که شما ناگهان ساختار شکنی می کنید و دکور مغازه را طوری طراحی می کنید که شبیه دکورهای کلیشه ای و عمومی نباشد از نظر مردم بسیار جالب بوده و به سرعت به شناخته شدن برند شما کمک زیادی می کند. مردم بلافاصله این موضوع را به یکدیگر اطلاع می دهند و یکدیگر را در جریان مشاهدات جالب روزمره قرار می دهند.